سوالات متداول

سوالات متداول سوالات متداول

سوالات متداول

شما از دو طریق از گولدوخ پولاندوخ درآمد کسب خواهید کرد.
اول از طریق تماشای کلیپ و بنرهای تبلیغاتی صاحبان صنایع، کالا و خدمات و کسب و کارهای ریزو درشت
دوم شما می توانید با تشکیل تیم زیرمجموعه خود از محل درآمد آنها 20درصد از گولدوخ پولاندوخ پورسانت بازاریابی و همکاری دریافت نمایید.
لازم به توضیح است با توجه به رقم قرارداد فی مابین گولدوخ پولاندوخ مبلغ آن بلافاصله به صندوق کاربری شما اضافه می گردد
حتی در زمان فعالیت اعضای تیمتان نیز 20درصد پورسانت شما نیز بلافاصله منظور می گردد و هنگام درخواست تسویه حساب از جانب شما طی عملیات حواله بانکی از طریق شماره شبای بانکی تان مبلغ به حساب شما واریز گردیده و قابل برداشت خواهد بود.

هنگامی که شما عضو گولدوخ پولاندوخ میشوید کد کاربری دریافت می‌کنید و این کد کاربری مجوز تشکیل تیم برای شماست.
افرادی که شما جذب می کنید با اعلام کد کاربری شما به هنگام عضویت از قسمت معرف به تیم شما ملحق می‌شوند. در این صورت در کنار فعالیت و کسب ودرآمد از ناحیه خودتان در گولدوخ پولاندوخ 20درصد از کارکرد اعضای تیم‌تان از گولدوخ پولاندوخ پاداش همکاری جذب کاربر خواهید نمود.
توجه داشته باشید در این روش هیچ مبلغی از اعضای تیم‌تان کسر نمی‌شود و آنها نیز همانند شما درآمد کسب می‌کنند واین 20درصد از ناحیه گولدوخ پولاندوخ به شما پرداخت می‌گردد و حق هم تیم‌تان محفوظ می‌باشد. امتیاز ویژه اقتصادی تشکیل تیم از جانب شما را با ذکر مثال توضیح می‌دهم
فرض کنید تیم شما 23نفرمی‌باشد و اگر بطور متوسط ماهیانه 1200کلیپ مشاهده کردید  و رقم قرارداد فی مابین گولدوخ پولاندوخ و تبلیغ دهندگان 80 تومان باشد پس درآمد شما از تماشای تبلیغات در عرض یک ماه 9600=80×1200
درآمد کل تیم شما در یک ماه 2208000=(رقم قرارداد برای هر کلیپ) 80×(تعداد کلیپ تماشا شده در یک ماه)1200×23(نفر اعضای تیم)
پورسانت شما از بابت عملکرد اعضای تیمتان 441600(پاداش اعطایی گولدوخ پولاندوخ)%20×2208000تومان
مجموع درآمد شما از عملکرد یک ماه خودتان واعضای تیمتان 537600=96000+441600
در نظر داشته باشید شما برای کسب این میزان درآمد چیزی در حدود 1200دقیه در ماه (روزانه حدود 40دقیقه) وقت گذاشته اید و بخش اعظم درآمدتان از ناحیه عملکرد اعضای تیمتان به شما پرداخت گردیده است. حتما هر عضو تیم تان نیز می تواند برای خودش تیمی تشکیل دهد.

گولدوخ پولاندوخ با هدف حمایت از تبلیغ دهندگان در مسیر ایجاد فضای تعاملی و هدفمند جهت ایجاد ارتباط با مصرف کنندگان وشناساندن هرچه بیشتر کالا و خدمات تلاشگران اقتصادی از یک سو و با انگیزه ایجاد شور و نشاط برای کاربران و ایجاد درآمد مکفی، حلال و عاقلانه برای شهروندان عزیز بخش اعظم مبلغ دریافتی از تبلیغ کنندگان را مستقیما به کاربران پرداخت می‌کند و برای پرداخت هزینه ی جاری گروه گولدوخ پولاندوخ هنگام واریز وجه به کاربران 5درصد کارمزد دریافت می‌کند.
طبق رقم قرارداد فی مابین گولدوخ پولاندوخ و تبلیغ دهندگان از تماشا ومشاهده تبلیغات شما درآمد کسب می‌کنید در ابتدا این مبلغ بلافاصله به صندوق کاربری شما اضافه می‎گردد همانطور 20درصد پاداش از ناحیه عملکرد هم تیمی تان نیز بلافاصله بعد از فعالیت تک تک اعضای تیم تان به صندوق کاربری شما اضافه می‌گردد.
هنگام درخواست تسویه حساب از جانب شما حداقل 24ساعت و حداکثر 48ساعت طی حواله بانکی به شماره شبای بانکی تان (هنگام عضویت در پرسش نامه اعلام کرده اید) واریز شده و قابل برداشت می‌باشد.
پاسخ، خیر است.
تشکیل تیم از جانب کاربران با تشکیل گروههای هرمی تفاوت بنیادی زیادی دارد. در این روش گولدوخ پولاندوخ شما فقط و فقط از فعالیت اعضای تیم خود از ناحیه گولدوخ پولاندوخ 20درصد پاداش می‌گیرید و هیچ مبلغی از هم تیمی‌های شما کسر نمی‌شود. و هر عضو تیم تان می‌تواند تیم منتسب خود را تشکیل دهد در این هنگام طبقات تیمی لحاظ نمی‌شود وهر فرد فقط و فقط از یک تیم خود درآمد و پاداش از ناحیه گولدوخ پولاندوخ کسب می‌کند نه از تیم‌های زیر مجموعه  اعضای تیم خود.
پس این نوع فعالیت هیچ تشابهی وسنخیتی با گروههای هرمی نداشته و ندارد.
جواب خیر است.
در واقع از یک گوشی موبایل و یک خط اینترنت وای فا تنها وتنها فقط یک نفر می‌تواند عضو گولدوخ پولاندوخ شود، اعضای دیگر خانواده باید از طریق گوشی‌های منحصربه فرد خودشان و یا خط اینترنت مخصوص خودشان عضو گولدوخ پولاندوخ شوند. در غیر اینصورت سیستم گولدوخ پولاندوخ طوری طراحی شده که با مهندسی معکوس فرد متقلب را سریعا شناسایی و نسبت به مسدود کردن حساب‌های کاربریش اقدام خواهد نمود.
پاسخ بسیار ساده است.
اولا هنگام فعالیت و بعد از تماشای هر کلیپ یا بنر تبلیغاتی شما، با تایپ ارقام داخل مربع سیستم ضدویروسی مبلغ، بلافاصله به صندوق کاربری شما اضافه می‌گردد این کار عینا در زمان فعالیت هم تیمی‌هایتان نیز برایتان اتفاق می‌افتد و بلافاصله 20درصد پاداش به صندوق کاربری شما منظور می‌شود و شما می‌توانید با مراجعه به قسمت مربوطه از ریز فعالیت خود و هم تیمی‌هایتان مطلع شده و از میزان درآمد خویش باخبر شوید و در صورت درخواست تسویه حساب حداقل 24ساعت و حداکثر 48 ساعت بعد مبلغ به حساب شبای بانکی شما واریز خواهد شد.